Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

Martin , 09.02.2017 16:13

Predplatitel

Dobrý deň,

som predplatiteľ novej Exoty už dlhé roky. vysvetlí mi niekto, ako je možné, že nové číslo ešte stále nemám, ale pritom v stánku je už dávno? Nemá tak náhodou predplatiteľ dostať nové vydanie skôr, než stánok? Láskavo urobte s tým poriadok, inak nemá zmysel si predplácať Vašu exotu!!!

Odpovědět | Citovat

Anonym, 13.02.2017 14:01

Dobrý den,

píši vám co by vydavatel časopisu Nová Exota. Nejprve bych vám chtěl napsat, že mě to velmi mrzí a snad se to již nebude opakovat. Nic méně k tomu to vám chci napsat několik věcí, které je třeba udělat, abychom celý "problém" vyřešili. Tak v prvé řadě chci podotknout, že časopisy byly na Slovenskou poštu dovezeny 31.1. 2017. Osobně jsem je tam zavezl a předal. Tak a teď k řešení vlastní záležitosti. Je naprosto zbytečné psát tyto anonymní příspěvky, protože pokud neznám vaši adresu, tak vám nejsem schopen pomoci. Nic méně, řešení je následující: 1) zajděte si na vaši dodací poštu a informujte je, že vám nebyl časopis doručen, často se stává, že tam někde leží nebo ho dají do schránky někomu jinému.... 2) kontaktujte našeho zástupce na Slovensku p. Ing. Garbára (telefonní číslo + e-mail na něj najdete v každém časopisu (0915797500). 3) můžete napsat e-mail přímo do vydavatelství Exoty - info@novaexota.eu). 
Náš slovenský zástupce vám bez problémů pošle náhradní časopis. Víte, když se posílá několik tisíc zásilek, tak se občas stane, že se nějaké ztratí. Věřte, že nás v redakci netěší někomu posílat náhradní časopisy, protože nás to stojí čas a peníze. Tak tedy se nestyďte a kontaktujte nás, vše zcela jistě obratem vyřídíme. Nejste první a bohužel ani poslední, komu se toto stalo. 
S pozdravem

Jan Sojka

Odpovědět | Citovat

Maroš Jakab, 14.02.2017 18:34

Cituji:  Dobrý deň,

som predplatiteľ novej Exoty už dlhé roky. vysvetlí mi niekto, ako je možné, že nové číslo ešte stále nemám, ale pritom v stánku je už dávno? Nemá tak náhodou predplatiteľ dostať nové vydanie skôr, než stánok? Láskavo urobte s tým poriadok, inak nemá zmysel si predplácať Vašu exotu!!!
 No asi bude problém v Slovenskej pošte, nakoľko ja číslo 2 ešte nemám ani dnes a to je už 14.2.2017

Odpovědět | Citovat

Štefan Čambal, 14.02.2017 20:35

Som na tom rovnako. Dvojka mi tiež doteraz nedošla a včera som písal p. Garbárovi, ale bez odozvy (odpovede). Tak neviem...

Odpovědět | Citovat

Anonym, 15.02.2017 08:20

Pánové,

nevím proč to řešíte přes diskuzní fórum, máte v každém časopise kontakt na slovenského distributora Ing. Garbára a tomu můžete telefonovat nebo poslat e-mail, určitě vám pomůže. Takže laskavě kontaktujte jeho. Pokud ještě dnes nemáte časopis, tak je třeba si udělat pořádek na vaší dodací poště, aby se situace další měsíc neopakovala. Nic méně pokud časopis nemáte do 5. - 7. v měsící, tak je problém a je třeba se ozvat. Nikoli přes diskuzi, ale přímo na Ing. Garbára.

S pozdravem
Sojka

Odpovědět | Citovat

Štefan , 15.02.2017 22:19

Pán Sojka, tak ako som tu už písal, kontaktoval som p. Garbára, doteraz bez akejkoľvek odozvy a časopis nikde...

Odpovědět | Citovat

Anonym, 16.02.2017 11:13

Dobrý den,

pane Čambale já na vás opravdu nemám kontakt, napište mi na sebe e-mail nebo telefonické číslo, já ho předám našemu zástupci na Slovensku a on to s vámi vyřeší. Tato naše diskuze mi příjde naprosto zbytečná, vždyť stačí jeden e-mail a bylo to vyřešeno a ne si takto dopisovat. Svoji reklamaci pošlete na e-mail: info@novaexota.eu nebo garbar.m@gmail.com. Všechny kontakty jsou také na našich webových stránkách. 

Sojka

Odpovědět | Citovat

Číslo 10/2017

Videoreportáže »

Aktuality

03.10.2017

Průvodce umělým odchovem ptáků

ARARAUNA.cz